Last Name First Name Title Grade
Anthony Desmond Caretaker
Ard Sylvia Teacher 10, 12
Book Gayle Social Worker
Breberina Christine Teacher 9, 10
Browne Michael Teacher 10, 11, 12
Burrows-Dadson Jill Teacher 10, 12
Campbell Diane Teacher 9, 10, 11, 12
Campbell Jo-Anne Educational Assistant
Carter Tory Teacher 9, 10, 11
Caswell Jackie Coordinator Of Office Services
Cattle Melanie Food Technician
Cornell Jacqueline Library Technician
Czeranko Tracy School Secretary
Davis Sheilah Educational Assistant
Desylva Mark Teacher 10
Difelice Moreana Educational Assistant
Dinsmore Jennifer Teacher 10, 11, 12
Dove Lisa Teacher 9
Downey Shane Teacher 9, 10, 11, 12
Draus Naudia Teacher 10
Dyment Alisa Teacher 9
Edwards Michelle Teacher 10
Elsliger Reginald Educational Assistant
Fordham Tony Teacher 9, 10, 11, 12
Francis-Grinton Ruthann Head Custodian
Franklin Broden Teacher 9, 10, 11, 12
Granby Scott Teacher 9, 10, 11, 12
Hodgson Ryan Teacher 9, 10
Jarvis Brian Teacher 9, 11, 12
Johnson Heather Educational Assistant
Johnson Laura School Secretary
Johnson Ruth Teacher 9, 10, 11
Kennedy Jacqueline Teacher
Kenwell Derek Guidance
Kivinen Robert Educational Assistant
Klunder Jeff Teacher 11, 12
Laidlaw Heather Teacher 10
Lukas Jennifer Teacher 9, 10, 12
Macdonald Julia Educational Assistant
Macgregor Jacqueline Educational Assistant
Martin Kimberley Educational Assistant
Massimi Erika Teacher 10
Munroe Jennifer Educational Assistant
Nicholls Wilma Teacher 10
Noort Susan Principal
Oldershaw Christina Educational Assistant
Richardson Kevin Teacher 11, 12
Riendeau Leslie Teacher 9, 10, 11
Robbins Tanya Educational Assistant
Rockefeller Ryan Food Technician
Rooke Robert Teacher 10, 11, 12
Runhart Robyn Teacher 10, 11, 12
Shaver David Teacher 9, 10, 11, 12
Smithers Doloris Caretaker
Soderberg Susan Educational Assistant
Soppit Paul Teacher 9, 10
Soster Marisa Guidance
Swanson Brenda Educational Assistant
Vogt Heather Teacher 9, 10, 11, 12
Wilson Sandra Teacher 11, 12
Young James Vice Principal